Previous Entry Поделиться Next Entry
На активиста Автомайдана нападают "неизвестные"
Зима 2014
i_xander
Володю Маралова знаю – хороший, порядочный человек. Надо помочь (и не только деньгами, но и охраной желательно).

А вот "неизвестные", похоже, к МВД отношение имеют прямое. Слишком уж активно они за Захерченко вписываются.

Оригинал взят у gloria_ma в post
Євромайдан SOS
УВАГА!!!ДОПОМОГА!
За останні дві доби у активіста Дорожнього контролю і Автомайдану Володимира Маралова двічі стріляли невідомі. Його автомобіль викрали, але через деякий час знайшли у проліску в Бориспольському районі. Автомобіль має численні простіли і вже не придатний до експлуатації. Сам Володя фізично не постраждав. Але вчора зловмисники погрожуючи зброєю вимагали передати послання Автомайдану: «если вы будете такие умные вас ждет то же что и твою машину» (машину вивезли в ліс і розстріляли). Також вимагали щоб у ЗМІ висвітлили, що при Захарченко такого не було (мовляв нам треба вибачитися перед Захарченко). Також погрожували його сім'ї словами «если будеш рыпаться твоя жена не успеет докормить младенца» ( У Володі 7 січня народився малюк)
Справу взяли під контроль правоохоронці і ведуть розслідування, але до якісної роботи їх потрібно підштовхувати
Сам Володя щира, порядна і безстрашна людина, за час революції в нього вже третій раз стріляють на дорозі.

Йому знищили другу машину, у нього двоє маленьких діток і у зв'язку з подіями, він не має можливість працювати на забезпечення своєї сім'ї.

Він сам просити не буде, але в кого є можливість допомогти його сім'ї, ось номер карти ПриватБанка 5457 0822 3090 9652 Маралов В.В.


  • 1
  • 1
?

Log in